Keywords [ transparent claw machine for malls ] match 16 Products.
5-Layer Lucky Capsule Toys Arcade Coin-Operated Amusement Game Machine Vending Machine Capsule Toy for Fun and Entertainment
| Size: | W1100*D400*H1930MM |
|---|---|
| MOQ: | 1 Unit |
| Voltage: | 110/220V |
| Player / Players: | 5 |
| Warranty: | 1 Year & Lifetime Maintenance |
Hot Selling Skill-based Game Win Prizes Fully Transparent Claw Crane Machine for Mall Indoor Game Center
| Size: | W800*D830*H2020MM |
|---|---|
| Power: | 300W |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Weight: | 120KG |
| Material: | METAL+ ACRYLIC+ GLASS |
Commercial Transparent Doll Claw Machine Coin Operated Gift Vending Arcade Game Support Custom Logo & Light For Mall FEC
| Size: | W820*D905*H2200MM |
|---|---|
| WEIGHT: | 130KGS |
| POWER: | 166W |
| VOLT: | 110V/ 220V |
| MATERIAL: | METAL+ACRYLIC |
Colorful Sky Coin Operated Pink Full Transparent Crane Catch Stuffed Toys Machine Toy Claw Crane Game Machine
| Type: | Claw Machines |
|---|---|
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Power Source: | 300W |
| Size: | W800*D830*H2020MM |
5 Players Indoor Arcade Interactive Arcade Games coin Operated Games For Shopping Mall
| Type: | Blind Box Machines |
|---|---|
| Material: | ALL METAL |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Power Source: | 350W |
| Size: | W1520*D1260*H1400MM |
New Model Roll 2 Win Ball Shaker Gift Blind Box Arcade Game Machine with Prizes Lucky Ball Machine Metal Plastic
| Size: | W895*D1080*H2206MM |
|---|---|
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
| Color: | White & Black |
| MOQ: | 1 Unit |
| Warranty: | 1 Year & Lifetime Maintenance |