Keywords [ various styles clip machines ] match 3 Products.
Clamp Gift Machine Various Styles Mini Luckyclip 36 Clips Toys Clip Machines for Game Centers
| Type: | Toys Clip Machines |
|---|---|
| Application: | Amusement Game Center |
| Number Of Players: | 1 Player |
| Size: | W430*D550*H1270MM |
| Weight: | 40KGS |
New Arrivals Plush Dolls Gift Claw Crane Machine Coin Operated Toy Catcher Prize Arcade Game Machine
| Type: | Claw Machines |
|---|---|
| Material: | METAL+ WOOD+ ACRYLIC |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Power Source: | 166W |
| Size: | W800*D830*H2020MM |
Colorful Mini II Claw Machine with 4 Players Plush Toys Crane Game Colorful LED Prize Vending Machine for Shopping Malls
| Type: | Claw Machines |
|---|---|
| Material: | METAL+ WOOD+ ACRYLIC |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Power Source: | 200W |
| Size: | W540*D700*H1855MM |
1