Keywords [ mini happy hour gift machine ] match 4 Products.
Game Machine Arcade Coin-operated Machines Happy Hour Doll Machine for 4 Players Mini Toys Crane Gift Machine
| Type: | Claw Machines |
|---|---|
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Power Source: | 560W |
| Size: | W1300*D1300*H1650MM |
Amusement Park Scissors Doll Machine Cut Rope Toy Cutting Game Coin Operated Cutting Doll Game Gift Machine
| Type: | Claw Machines |
|---|---|
| Material: | ALL METAL |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Power Source: | 220W |
| Size: | W850*D800*H2120MM |
Commercial Gifts 4 Players Coin Operated Doll Grabber Clip Machine Mini Crane Toy Dolls Vending Machine With Led Lights
| After-sales Service Provided: | Video Technical Support |
|---|---|
| Weight: | 221KG |
| Warranty: | 1 Year |
| Color: | Standard Konform Green Color Or According To Customer's Requirement |
| Application: | Synthetic Diamond,Compound Fertilizer,All Electrically Conductive Metal,Mesh Fence/construction |
Amusement Park 4 Players Mini Doll Machine Toy Grabber Machine Arcade Game Claw Machine Factory
| Size: | W1300*D1300*H1650 MM |
|---|---|
| Weight: | 221KG |
| Power: | 560W |
| Voltage: | 110 / 220V |
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
1