Keywords [ acrylic metal blind box machine ] match 79 Products.
Roll To Win Prize Kids Arcade Colorful Ball Skill Game Durable Iron Redemption Vending Machine Coin Operated
| Size: | W895*D1080*H2206 MM |
|---|---|
| Weight: | 215KG |
| Power: | 250-280W |
| Voltage: | 110 / 220V |
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
Clip Machine for Kids Playground Indoor Coin-Operated Clamp Gift Game Amusement Park Facility Made of Durable Metal
| Size: | W960*D800*H2030 MM |
|---|---|
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
| Power: | 200W |
| Voltage: | 110/220V |
| Warranty: | 1 Year & Lifetime Maintenance |
Factory Direct 4-Player Mini Baby 3 Mini Claw Crane & Coin-Operated Arcade Machine Retail Store Lifetime Technical Support
| Size: | W700*D800*H1770 (MM) |
|---|---|
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
| Weight: | 112KG |
| Power: | 230W |
| Voltage: | 110V/ 220V |
Coin Operated Candy Gumball Toy Bubble Bouncy Ball Machine Capusle Toy Machine Twist Egg Machine Commercial Gacha Machine Capsule Toy Machine
| Name: | Play Gashapon II |
|---|---|
| Size: | W700*D520*H1620MM |
| Weight: | 60KG |
| Power: | 200W |
| Volt: | 110V/ 220V |
Commercial Gifts 4 Players Coin Operated Doll Grabber Clip Machine Mini Crane Toy Dolls Vending Machine With Led Lights
| After-sales Service Provided: | Video Technical Support |
|---|---|
| Weight: | 221KG |
| Warranty: | 1 Year |
| Color: | Standard Konform Green Color Or According To Customer's Requirement |
| Application: | Synthetic Diamond,Compound Fertilizer,All Electrically Conductive Metal,Mesh Fence/construction |
Hot Sale 4 Players Excavator Design Candy Capsule Toy Game Gift Coin Operated Prize Claw Machine for Children
| Weight: | 187.5KG |
|---|---|
| Warranty: | 12 Months |
| Power: | 350W |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Usage: | Manufacture Al Sector Conductor And Profile,Roof Profile,super Hard Material,Metal Surface Polishing |
Electronic Mini Candy Claw Machine Euro Lollipop Vending Machines Educational Kicker Toy For Kids Catch Game
| Size: | W1560*D1560*H1320MM |
|---|---|
| Weight: | 187.5KG |
| Power: | 163W |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Warranty: | 12 Months & Lifetime Maintenance |
Elemental-themed Claw Machine Doll Crane for Mall Entertainment Center Equipment Kids Toy Claw Machine Coin Operated Gift Game Claw Crane
| Language: | English / Chinese / Others |
|---|---|
| Warranty: | 12 Months |
| MOQ: | 1 Unit |
| Suitable For: | Amusement Game Center, Shopping Mall, Entertainment, Amusement Park, Game Room |
| Packing: | According To Customer’s Requirement |
Fully Transparent Claw Doll Machine with Gorgeous Lights,Coin-operated or Bill Acceptor Gift Machine
| Size: | W800*D880*H2090MM |
|---|---|
| Material: | METAL+ WOOD+ ACRYLIC |
| Power: | 280W |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Player: | 1 Player |
Claw Machine Factory Direct Sales Double-Player Coin-Operated Ball Shaking Machine Suitable For Arcades
| Type: | Blind Box Machines |
|---|---|
| Material: | ALL METAL |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Power Source: | 250W |
| Size: | W1789*D1080*H2623MM |