Keywords [ acrylic metal blind box machine ] match 73 Products.
Coin-operated Claw Machine Game Machine, Cool Exquisite Gifts Are Coming, 4 People Can Enjoy High-tech Fun
| Size: | 70*57*185cm |
|---|---|
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
| Motor Power: | 350W |
| Voltage: | 110/220V |
| Player: | 4 Player |
Lucky Clip Machine 68 Clips Skill Coin Operated Game Arcade Machine Neo Spin Claw Crane Clamping Gift Machine
| Size: | W960*D800*H2030MM |
|---|---|
| Weight: | 127KG |
| Power: | 100W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Color: | Customized |
Hot Selling 36 Clips Lucky Clip Arcade Game Machine Premium Gift Vending Machine for Mall Amusement Center
| Size: | W430*D550*H1270MM |
|---|---|
| Material: | Metal+acrylic+plastic |
| Motor Power: | 280W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Player: | 1 Players |