Keywords [ acrylic metal blind box machine ] match 79 Products.
Wholesale Custom Mini Wooden Coin-Operated Arcade Claw Crane Machine for Coin Operated Games
| Type: | Claw Machines |
|---|---|
| Application: | Amusement Game Center |
| Number Of Players: | 1 Players |
| Material: | Acrylic+Metal |
| Power Source: | 200W |
Colorful Sky 4P Claw Excavator Crane Machine Island Pisher Type Machine with Coin Acceptor
| Size: | D990mm*W965mm*H1855mm,W768 *D940 *H1980,(H)21.5*(W)17.5cm,L1.0M*W0.88*H1.82,100*103*216cm |
|---|---|
| Weight: | 187.5KG |
| Voltage: | 110V/220V |
| Power: | 350W |
| Material: | Metal+Acrylic |
Commercial Arcade Claw Machine Coin-Operated Plush Toy Prize Vending Game Machine for Entertainment
| Type: | Claw Machines |
|---|---|
| Application: | Amusement Game Center |
| Number Of Players: | 1 Players |
| Material: | Acrylic+Metal |
| Power Source: | 220W |
Amusement Park 4 Players Mini Doll Machine Toy Grabber Machine Arcade Game Claw Machine Factory
| Size: | W1300*D1300*H1650 MM |
|---|---|
| Weight: | 221KG |
| Power: | 560W |
| Voltage: | 110 / 220V |
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
Beautiful Arcade Amusement Large Plush Toy Catching Crane Machine - Best Selling Commercial Big Claw Crane Game for Amusement
| Size: | W1300*D800*H2160mm |
|---|---|
| Material: | Metal+acrylic |
| Motor Power: | 270W |
| Voltage: | 220V |
| Player: | 1 Player |
Coin Operated Claw Machine with LED Lights - Electric Crane Toy for Kids, Interactive Treasure Hunt Vending Machine for Arcades
| Size: | W800*D880*H2090 |
|---|---|
| Material: | METAL+ WOOD+ ACRYLIC |
| Motor Power: | 280W |
| Player: | 1 Player |
| Color: | As Picture |
Colorful Shake Lucky Ball Gift Game Machine Coin-Operated Arcade Prize Redemption with Color-Coded Rewards White Ball Accumulate Bonus Lucky Wheel Bonus for Game Centers
| SIZE: | W895*D1080*H2206MM |
|---|---|
| WEIGHT: | 215KGS |
| POWER: | 250-280W |
| VOLT: | 110V/ 220V |
| MATERIAL: | METAL+ ACRYLIC |
Double-Layer Mini Claw Machine Dual-Level Play Double Fun! Compact commercial crane game with upper lower prize zones bright LED lighting smooth joystick control and adjustable win rates
| SIZE: | W400*D530*H1650MM |
|---|---|
| WEIGHT: | 45KGS |
| POWER: | 100W |
| VOLT: | 110V/ 220V |
| MATERIAL: | METAL+ ACRYLIC |
Heavy-Duty Claw Machine - Coin Operated Arcade Crane Game for Playground/Game Center/Commercial Venues
| Packaging Details: | Standard wooden frame / plywood frame / wooden crate |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15 days |
| Payment Terms: | T/T,D/A,D/P,L/C |
| Supply Ability: | 500/Units |
| : |
5-Layer Lucky Capsule Toys Arcade Coin-Operated Amusement Game Machine Vending Machine Capsule Toy for Fun and Entertainment
| Size: | W1100*D400*H1930MM |
|---|---|
| MOQ: | 1 Unit |
| Voltage: | 110/220V |
| Player / Players: | 5 |
| Warranty: | 1 Year & Lifetime Maintenance |