Keywords [ custom design arcade scissors machine ] match 63 Products.
4 Player Fun Awaits With Dazzling LED Lights and 4 Independent Cranes High-Quality Engaging Commercial Mini Doll Crane Machine
| Size: | 1280*1280*1680MM |
|---|---|
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
| Motor Power: | 560W |
| Player: | 4 Player |
| Color: | As Picture |
Mini Coin Operated Claw Machine, 4 Player Plush Toy Crane Machine, High-Tech Amusement Game Machine
| Size: | 70*57*185cm |
|---|---|
| Material: | METAL+ ACRYLIC |
| Motor Power: | 350W |
| Voltage: | 110/220V |
| Player: | 4 Player |
Hot Selling Skill-based Game Win Prizes Fully Transparent Claw Crane Machine for Mall Indoor Game Center
| Size: | W800*D830*H2020MM |
|---|---|
| Power: | 300W |
| Voltage: | 110V/ 220V |
| Weight: | 120KG |
| Material: | METAL+ ACRYLIC+ GLASS |